RSS

Kısa Kısa...

Geçen haftadan ekleyemediğim notlarım vardı, onları da ekleyelim unutmadan:

Geçen cuma akşamı, eski iş arkadaşım Derya'daydık. Baban hala Derya ile çalışıyor. Çok sık olmasa da görüşürüyoruz ama sanki bir gün önce ayrılmışız gibi samimi ve sıcak oluyor paylaşımlarımız.

Sen önce ortamı yadırgadın, çünkü yolda şekerleme yapmıştın. Gözünü açtığın yer farklı gelince epey gerildin. Sonra Derya'nın eşi Özcan ile pek bir kaynaştınız. İlerleyen dakikalarda da Gece Bahçesi'ni Derya ile izledin. Gerilim sona erdi :) Çok güzel bir geceydi. Öpüyoruz Derya Teyze ile Özcan Abi'yi(!) :)
Derya'lara gitmeden önce aldığım bir şeyi değiştirmek için bir mağazaya girdim. Sen de o sırada manken ablanı taciz ettin. Yüzünde kocaman bir gülümseme ile :)))) Çapkın oğlum benim:))Bir de geçen haftaki kahvaltılarımızdan birinde kendi başına yaptın kahvaltını. Hiçbir şey vermedim sana..Sadece simidini ve peynirini minik parçalara böldüm ama sen mnikleri yemek yerine benim kocaman simidimi elimden aldın. Bir de benim tabağımdaki uzun kaşarları aldın afiyetle yedin. Köfte makarna yerken de benim yedirmemi istemiyorsun artık. Ya elinle ya da çatalla kendin yiyorsun. Her yemek sonrası temizlik yapıyoruz ama hiç önemli değil. Kendi başında bir şeyleri başarma isteğin çok önemli benim için. Çorbayı da kendin içmek istediğinda biraz geriliyorum ama sana hiç belli etmeden ağzına giren tek bir damla için kendini alkışlarken sana kocaman bir aferin diyorum çaktırmadan da yere dökülenleri siliyorum. :))

KİRLENMEK GÜZELDİR!

2 yorum:

Nurdanın Zümra'sı dedi ki...

İncicim canım çok yoğunsun gerçekten..özlüyoruz seni..
tunama yeni kelimelerine maşallah..

yıne resimleri yakıyor ya..

Burcu dedi ki...

1- Afferim Tunaya, kendi işini kendi görmeye başlamış artık.. yakında çorbasını da kendi içer annesi, duvarların çorba lekesi olması da yakındır yani :)