RSS

Canan Teyzemizden Tuna'ya...

Canım oğlum, hiç görmediğim ama seni beklerken birçok şey paylaştığım arkadaşlarımdan Canan Teyzen'in senin için yüreğinden dökülen sözcükler:

Sevgili Tuna,
Adın gibi bir su ol ak kainatın toprağına...
Kötülükleri götür sevgiyi getir nesline...
Siz ki geleceğin çocukları özgürlük meşalesini taşıyın asice...
Yüzü kadar yüreğide güzel bir annenin biricik değerli oğlusun annenin gözlerindeki sevgi seni yıllarca büyütmeye seni sarmaya seni bir evlat etmeye yeter de artar bile...
Sana sağlık dolu bir ömür diliyorum....
Senin gibi bir nehir olan kızım yıllar sonra sizleri bulsun inşallah....
Öpüyorum ballı yanaklarından :)

İlk şehir dışı gezimize az kaldı...Bugün sen, ben ve baban İstanbul'a gezmeye gideceğiz Tuna'cım. Yanıma olabildiğince süt aldım ki, acıkma krizlerinle başedebilelim diye. Çantana bir sürü bez, kıyafet, oyuncak ve bir de bolca önlük koydum. Bildiğin gibi her öğünden sonra bolca geri iade yapıyorsun :) Özellikle de babanın en sevdiği kıyafetlerine :) Gaz ilacını, emziklerini ve biberonlarını bir de rezene çayını unutmamak lazım tabii...

Sana beğendiğim oyun halısını ve bir kaç tane de oyuncak almak istiyorum. Umarım sen de beğenirsin. Şu sıra en sevdiğin oyuncakların ellerin. Onları incelemeyi ve onlarla konuşmayı çok seviyorsun.

Umarım gezimiz hepimiz için güzel geçer. Gezmeyi sevdiğin için endişelenmiyorum, bence çok güzel bir gün olacak:)


Elif Teyze'nin aldığı cicileri giymiş, süslenmiştin ki babandan telefon geldi. Toplantısı çıkmış ve malesef geç gelecekmiş. Üzgünüm bu ilk tecrübeni sanırım hafta sonuna ertelemek zorunda kaldık.