RSS

Annnniiiiii

O da ne? Anne mi? Yoksa ben mi benzetiyorum derken babanın da doğrulaması ile anne dediğine karar verdik:)) Emin olamıyoruz bir yandan da.Çünkü yüzüme bakıp söylemiyorsun..Sabaha karşı uyanırsan ve açsan..Önce kocaman bir "AAAAAAAA"...ardından, "nnnnniiiiiiii" Ne şimdi bu anne mi dedi benim oğlum:)))

Bir de ben banyoya girdiğimde, kapıyı aç anlamına gelen bir bağırman var..O zamanda aynen bunu söylüyorsun..Ann-nniii!!

Yani zora geldin mi patlatıyorsun bir "anniii" kim ne anlarsa...

Kısacası.."BEN LAFI ORTAYA KORUM..ALAN ALIR.." diyorsun :)))))

Favorilerin..

Artık kendine ait bir dünyan var. Bir çok şeyi kendin yapıyorsun artık. Şu sırlar senin yapmaya bayıldığın benim de seni izlerken gülmekten kırıldığım 2 eğlencen var.

İlki bardağına pompalı damacanadan su doldurum fon dip yapıp, boğulman ve resmen minik bir duş alman..:)))

İkincisi şarjlı el süpürgesi, vileda ve süngeri bulundukları her türlü delikten çıkartmayı başararak "Uffff" efektleri eşliğinde bahar temizliğine girişmen :)))

Her ikisinin de videosu var..Ama bir süre sonra yayınlamaya karar verdim bu videoları..

Heee bir de Hande teyzemizin sarı şekeri Bulut'un videolarını izlerken Bulut'un ağlamasından etkilendiğin ve ağlamaya meyillendiğinn o an da süperdi..Onu da bir süre sonra blogumuza koyacağım:))

Ne Güzel Tekrar Yürümek..Koşmak..

Geçen hafta aldığımız kötü haberle çok üzülmüştüm. Bir çok doktoru arayıp bilgi alırken, sakinleşmek yerine daha da kötüleşmiştik. "İltihap kalçada da olabilir ve kurumazsa ameliyat gerekir" yaklaşımı da en kötüsüydü. Böyle durumlarda iyiyi düşünmeye çalışsam da felaket senaryoları da kendine çeker insanı..

Neyse...Perşembe günü hiç yürümedin, cuma emekledin, akşam üzeri belki de antibiyotiğin etkisi ile sekmelerin azaldı. Cumartesi pazar biraz nazlıydın, biz seni yormamak adına pek yürütmedik. Pazartesi akşamı kontrole gittik, sevmediğim ama mecbur kaldığımız kan aldırma gerilimi ile geçen kötü bir akşamın ardından salı günü doktordan güzel haberler aldık. Sedimantasyon değerin düşmüş! Yani iltihap azalmış ama henüz istenen değerin altına inmemiş. Bir kontrolümüz daha var, yürümeni kontrol etmemiz gerekiyormuş. Ateşine de dikkat etmeliymişiz. Kapabileceğin bir virüs ile pekişme meydana gelebilirmiş. Evde herkes hasta..Ben iyileşemedim, babanın yine boğazı ağrıyor..Cömert amcan feci hasta öksürüyor..E ondan dedene ve babaannene geçme durumu var. E sana da onlar bakıyor. Allahım seni hastalıklardan korusun ve bu kışı bu vaka ile kapatalım artık...

ÇOOK İÇTEN DUA EDİYORUM...ŞU KARA VE UZUN KIŞ BİTSİN, HAVALAR ISINSIN..AMA ÇOK ISINMASIN..MİSSS GİBİ BAHAR GELİVERSİN ARTIK..AĞAÇLARDAKİ ÇİÇEKLERİN HEVESLERİ YARIM KALMASIN..KUZULAR HASTA OLMASIN..ANNELERİ ÜZÜLMESİN....