RSS

Uff Olduk..:(

Sana geçen hafta çok beğenerek aldığım deri sandaletin bu kadar sert olduğunu ve canını yakacağını bilseydim asla giydirmezdim. Cuma akşamı Cömert Amcan ile dışardaydık. Çok mutluydun, sürekli oraya buraya koşturdun.. Bir yandan ayağını gösterdin ama ben sandaletine alışamadığın için bunu yaptığını sandım. Eve geldiğimizde büyükçe bir yara gördüm ayağında, iç tarafta..Ertesi gün Sarımeşe'deydik, çorap ve spor ayakkabı ile ayağını koruyabileceğimi düşündüm. Ama yaran daha da büyümüş. Eve döndüğümüzde seni yıkarken gördüm, epey kanamış ve yaranın alanı genişlemiş.

Merhem falan da işe yaramadı, en kötüsü de canın çok yanıyor sanıım. Sürekli ayağını bana gösterdin dün..Bir de hep ağlamaklıydın. Mız mızdın kısacası..Gece uyurken ağrı kesici verdim ama uykunda bile ayağını tutup ağladın..

Bir an önce iyileşir yaran inşallah...

Öğlen, alış veriş yaptığım internet sitesi ile görüştüm. Faturamı kaybetmeme rağmen yardımcı olabileceklerini söylediler. Yerine ne alacağım bilemedim:((

Bebeğine çocuğuna sandalet alıp memnun kalanlar yorumlarını yazarsa çok sevinirim. :)

4 yorum:

Burcu dedi ki...

oy kıyamam kuzuma :( aynı durum bizim de başımıza geldi, yeni aldığımız nike sandaleti giydirdim ve sürekli bana ayağını gösterdi, hemen dank etti kafama bir baktım kanamış yara olmuş. 3 gün çorapla gezdirdim genelde, dışarı çıktığımızda çimlerde yine çorapla bıraktım zorunlu olmadıkça spor ayakkabılarını giydirmedim ve direk nike mağazasına gittim. bebekler için yaptığınız ayakkabı bu mu diye. Hemen iade aldılar... çok geçmiş olsun..

cavidan dedi ki...

geçmiş olsun kıyamam ben ona.

İnci Pehlivan dedi ki...

Burcu'cum ben de Nıke almaya karar vermiştim. Şimdi kararsız kaldım. Ne giyecek bu çocuklar yaz günü yaaa:((Size de çok geçmiş olsun. Ayakkabı vurması kötüdür ben de geçen hafta çektim. Kimbilir onların hassas derisi nasıl acıyordur.

Cavidan'cım teşekkür ederim canım.

nilay dedi ki...

İncicim çok geçmiş olsun..kıyamam çok kötü olmuş..yeni sandalet aldım İlke'ye bende gerçi benimki daha çok deniz kenarında havuzda giyilecek tarzda ayağına giydirtmiyor acıtıyor herhalde..aynı dertten müzdaribim..birde İlke nin ayaklarıda küçük olunca sandalet bulamıyoruz..