RSS

İyi ki Doğdun Kamil Amcaaaa:))

Funda Teyze ve Kamil Amca geçen ay bize gelmişlerdi. Hatta sen burnunu silmiştin Funda Teyzenin:)) Kamil Amca'dan önce çok kormuştun, sonra çok sevmiştin. Funda eşi Kamil'e sürpriz bir doğum günü oraganizayonu yapmak için bizi de davet edince pazar sabahı hazırlandık düştük Sapanca yollarına..

Senn daha yoken, hatta baban ile tanışmamıştım bile, deden ve annaannenle gittiğimiz bir balıkçı vardı, meğer oraya gidiyormuşuz. Yıllardır babanla gitmek istedik ama gidemedik bir türlü. Bu sayede baban da görmüş oldu bu mekanı..Önce Maşukiye'de buluştuk. Böylece Kamil Amca sürprizi öğrendi, sonra hep beraber devam ettik ve kahvaltı edeceğimi yere vardık.

Kamil Amca'nın arkadaşlarından birinin Çiko adında bir köpeği vardı. Henüz 3,5 aylık yavru Terier..Aynı benim köpeğim Köpük gibiydi..Elledin, öptün, sürekli yuvasından çıkarmaya çalıştın, mamasından verdin kaşar peyniri verdin..Bayıldın kısacası..Keşke bir köpeğimiz olsa dedim o an..

Baban Ayşe'yi ikna etmeye çalışıyor. "Ama birazcık ellesin, çok sevdi bisikletini:)Denem1 başarısız!"Funda'ya cilve yaparken..Hem de Kamil'in kucağında..Ba ba ba ba!!! Aile Saadeti..Bütün Kızlar Toplandık! Baba ile GOOOOL! Esas Oğlan ile Foto Çekilmeden Gitmem!


Bir de Elif teyzen'in kızı Ayşe vardı. 5 yaşında..Ve Ayşe'nin bir bisikleti vardı..Eyvah dedim o an..Sen çok seversin bisikleti ama o bisiklet sana çok büyük, e bir de Ayşe kesinlikle izin vermedi ellemene..Biraz çatıştınız, daha doğrusu Ayşe'nin seninle yaşıt kardeşi olduğu için seni biraz kıskandı..Arada kaçamakları oldukça baban ve Ayşe'nin babası sürekli atak halinde seni korumaya çalıştı. :)Neyse ki yara almadan atlattın..Pastamızı yedik, hediyemizi verdik ve Bülent Amcan ile Pelin Yengen'i uğurlamak için Sarımeşeye geçtik.

Onları gördük, kısa bir süre sonra İstanbul'a doğru yola çıktılar, biz de Elif'lere geçtik. Hava çok güzeldi, tüm gün çimenlerde yattınız, oynadınız, sen bol bol tamir işi yaptın yine, etrafı süpürdün, Rüzgar gülüne çok eğlendiniz.

Akşam evimize döndük, yıkandık karnımızı doyurduk ve uyudukk.Ancak ben hiç iyi değildim, gündüz beni etkileyen alerjim gece arttı, öksürmekten, aksırmaktan uyuyamadım. Sabah gözlerim yüzüm şişmişti, zor nefes alıyordum. Aldığım ilaçların etkisi ile şimdi daha iyiyim ama bugün işe gidemedim. Umarım sen benim bu rahatsızlığımı taşımıyorsundur. Çünkü günlük yaşamı oldukça zorluyor. Hele çocuklarda daha da zor bir durum..Umarım annenene çekmemişti bu yönün:)

0 yorum: