RSS

NE KADAR BÜYÜDÜN GÜZEL OĞLUM...Yukarıdaki resimde de böyle bir poz vermiştin..Ne kadar farklısın şimdi bakışların, duruşun..Çok büyüdün oğlum...Artık daha bilinçli bakıyorsun...Beni ve babanı ayırt edebiliyorsun. Sabahları babana ayrı bir gülümsemen var. Dün gece dikkat ettik. Baban ve ben aynı anda seni sevdiğimiz zaman çok mutlu oluyorsun.

Ama yine büyüme atağındasın sanırım. 40. haftanı doldurarak doğsaydın bu hafta 8. haftanı dolduracaktın. Büyüme ataklarında bebeklerin uyku ve emme düzenlerinin değiştiği haftalardan biri de 8. ya da 9. hafta. Bu ataklardan birini 4 hafta önce yaşamıştık ve etkilerini yeni yeni tamir ederken yenisi çıkageldi.

Bu hafta uyku ve emme sorunları yaşıyorsun. Bu da seni gündüzleri huzursuz ediyor. Neyseki gece uykuların hala düzenli.

Bugün de uykusuz günlerimizden biriydi ve gece 20.00'ye kadar sadece 4 saat uyudun. Bu senin dönemindeki bir bebek için çok az. Bu nedenle bugün çok huzursuzdun. Bunun acısını güzel bir gece uykusu ile çıkardık:)

Bol uykulu, tatlı rüyalı günler ve geceler diliyorum sana oğlum..

4 yorum:

Dilek dedi ki...

Tunisim benim, senin bu sayfan bende bagimlilik yapti, her sabah once senin sayfana bakmadan baska is yapamiyorum bilgisayarin basinda. Sen ne guzel bir mutluluksun:)))

Sana Starbucks fotografinla da ilgili birseyler yazmistim ama hala gorunmuyor. Neyse buyudugunde anlatirim ben sana:)))

İnci Pehlivan dedi ki...

Ayy ne güzel şeyler yazıyorsun Dilek Teyzemiz:) Ne güzel, hergün neler yaptığımızı uzakta olsan bile takip edebileceksin:))

Yorumlar bana e-mail ile geliyor, onaylayınca çıkıyor. Ne olur ne olmaz diye bu ayarı seçmiştim ama değiştiriyorum, hemen görebileceksin artık yorumlarını:)

Starbucks yorumunu bekliyoruz, merak ettik:))

Öpüldün...

sevgibasol dedi ki...

oy maşallah bu foton pek tatlı kaderinde kendin kadar güzel olsun tuna melek...

İnci Pehlivan dedi ki...

Evet Sevgi teyzamiz, benim de ne sevdiğim fotosu bu oğluşumun:))İnşallah iyi şeyler görürler hepimizin kuzuları:)