RSS

HEDİYELERİN

Uzun zamandır, böyle bir bölüm açmak istiyordum ama bir türlü zaman bulamadım. Artık hediyelerini bu bölüme ekleyeceğim. Tarihe göre sıralamak için zamana ihtiyacım var. İlk olarak bayram hediyelerin. Bülent Amcan ve Pelin Yengen'den:)


İlk olarak Eğlence Merkezim adlı bu oyuncağı almıştı Pelin Yengen. Ama fazla sesi ile ilk önce ürktün, sonra alıştın ama bi kaç parçası çalışmayınca geri vermeye ve daha az sesli birşey almaya karar verdik ve şunları seçtik. Sonradan ilk oyuncağını keşke vermeseydik, ayakta durma egzersizleri yapıyor ve çok eğleniyordun dedim durdum. Ama diğer oyuncaklarını da çok sevdin.

Bu arada bayramdan önceki haftalarda Pelin Yengenler Amerika'ya gittiklerinde sana bu güzel ayakkabılar aldılar. Biz de sana bayramda giydirdik. Kırmızıyı çok sevdiğin için sürekli yeni cicilerini inceledin. Zorla ayağından çıkarıp uzun uzun baktın onlara.

Pelin Yengen'e ve Bülent Amcan'a çoook teşekkür ediyoruz.Sevinç Teyzen yani Elif'in annesi sana bu takımı almıştı. Teşekkürler Sevinç Teyzemiz


0 yorum: