RSS

Berna, Ayşe, Sinem ve Fulya Teyzenler Bize Geldi:))

Oğluşum,
Berna, Ayşe, Sinem ve Fulya Teyzenler babanın arkadaşları aslında ama ben onlarla artık öyle yakınım ki, babanın arkadaşlarından çok benim arkadaşım oldular sanki. Hepsi de o kadar iyiler ki onların geldiği akşamlar pek bir eğlenceli geçer hep.

Geçen hafta cuma akşamı seni görmek için(!) :) geldiler bize. Niye güldüm çünkü seni göremediler.Sen saat 8 gibi uyuduğun için, onlar da 8 de nsonra geldikleri için malesef seni göremediler. Aslında baban seni oyalamak için elinden geleni yaptı ama baktın ki gözlerin kapanıyor, rezene çayını içirdik ve sen hemen uyuyakaldın.
Biz de Ayşe Teyze'nin kızı Zeynep'i sevdik bol bol. Çook eğlendik o gece. Sen de uyuyarak bana biraz dinlenme fırsatı verdin uslu oğlum benimm:))
Ayşe Teyzen(Zeynep'in annesi) her zamanki gibi çok neşeliydi :) Berna Teyzen ile Sinem Teyzen de bol bol dedikodu yaptılar, yakalanınca da gülümseyerek çaktırmamaya çalıştılar. Şaka şaka :)
Fulya Teyzen ve Can Amcan bizim masamızı çok sevdiler, her geldiklerinde orda oturuyorlar:) Can amcan orda daha rahat mama yiyor da ondan :)) Öykü ablan da ders çalıştı rahat rahat:)

Ali amcanı yemek molasında yakaladım da bir foto çektim, yoksa çekemeyecektim :))
Çoook güzel bir geceydi, yine bekleriz teyzoşlar ama Tuna uyanıkken :))

0 yorum: